MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 5908198
nr 590 8198
Stolar
4 st, pinnrygg
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 13 juli 2009
kl 19:41:00
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr
600 kr
400 kr
500 kr
6
850 kr
800 kr
1.200 kr
6
1.000 kr
1.200 kr
1.300 kr